Nepřihlášen > Přihlásit
Registrovat
   
Financování nemovitostí Finanční poradci Vám poradí, jak nejlépe financovat nemovitosti prostřednictvím úvěru a pomohou Vám úvěr na koupi nemovitosti získat. Více informací zde.
Právní servis Tým odborníků pro Vás zajistí veškerý právní servis spojený s nákupem, prodejem či pronájmem nemovitosti. Více informací zde.

Nabídnout cenu

CAPTCHA Image Reload Image

Rekreační chata Vranov - Hracholusky

Vloženo: 26.7.2018 17:48
Aktualizace: 26.7.2018 17:48
Lokalita: okr. Tachov, Vranov
Typ inzerátu: prodej

Prodáme zděnou rekreační chatu v blízkosti přehrady Hracholusky. Chata prošla v roce 2003 rozsáhlou rekonstrukcí. V přízemí se nachází zastřešená terasa s krbem, vstupní veranda s kuchyňkou, velký pokoj a v patře další dva pokoje. Užitná plocha je více než 90 m2. K chatě navazuje garáž využívaná pro uskladnění lednic, lodě, grilu, sekačky atd. V chatě jsou kamna na tuhá paliva. Voda je dostupná ze studny v údolí (cca 50 m od chaty). Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze 316 m2. K chatě patře ještě rozsáhlé dřevěné kůlny pro uskladnění dřeva, zahradního nářadí a chemické WC pro 4-6 osob na sezonu. Chata je poslední v řadě cca 10 chat v malém tichém údolí. K vodě se jde pěšky cca 200 m od chaty. V blízkosti je rovněž kemp, kde se dá pořídit drobné občerstvení. Ve vsi se nachází útulná hospoda. Do místa se dá pohodlně dojet autem (nový asfalt, posledních 200 metrů zpevněná lesní cesta) nebo vlakem do vsi a pěšky cca 1,5 km. Chata má zaveden internet. Při prodeji zůstane v chatě vybavení (5x lůžko, sedačka, skříně, stoly, křesla, židle, kuchyňka, 2x starší, ale funkční lednice, sekačka, krb na terase i s grilovacími rošty, chemické WC, všesměrová televizní anténa se zesilovačem, držák na plochou televizi na stěně, kamna na tuhá paliva, v kůlnách zahradní nářadí a dokonce i několik metráků uhlí)
cena: 1 050 000 CZK za nemovitost
zobrazit vlastnosti

Kontakt

Dalibor Franc
E-mail: df@satny.cz

Odpověď na inzerát

CAPTCHA Image Reload Image

* povinné údaje

Kontakty | Obchodní podmínky | Technická podpora
Doporučujeme: EFI CAFE Reduta | Povinné ručení | Cestovní pojištění | Pojištění domácnosti | Pojištění odpovědnosti | Reality | Cestovní pojištění online | Byty Brno
Copyright © 2021 Czech Property Fund, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.