Nepřihlášen > Přihlásit
Registrovat
  
Financování nemovitostí Finanční poradci Vám poradí, jak nejlépe financovat nemovitosti prostřednictvím úvěru a pomohou Vám úvěr na koupi nemovitosti získat. Více informací zde.
Právní servis Tým odborníků pro Vás zajistí veškerý právní servis spojený s nákupem, prodejem či pronájmem nemovitosti. Více informací zde.

Nabídnout cenu

CAPTCHA Image Reload Image

Pozemky Kroužek

Vloženo: 13.3.2019 12:15
Aktualizace: 18.10.2021 18:37
Lokalita: okr. Vyškov, Rousínov
Typ inzerátu: prodej
ID zakázky RK: 118333

Vyškov, Rousínov-Kroužek, budoucí pozemky pro bydlení v RD o celkové ploše 1955 m2Zobrazit další informace
Skrýt další informace
Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme klidné místo-budoucí zastavitelné území s dobrou dostupností služeb, pracovních aktivit, vzdělávání, zábavy. Nabídka je vhodná zejména pro investory, kteří nespěchají na výstavbu. Předmětem nabídky jsou dva sousední svažité pozemky v územní rezervě R5 o součtové ploše 1955 m2 a celkové šířce přibližně 15 m, v okrajové klidné části obce Kroužek. Pozemky lze převést do zastavitelných ploch po vyčerpání 80% kapacity plochy bydlení v lokalitě Z47, s možností zástavby jednopodlažními a dvoupodlažními RD venkovského typu. Pozemky jsou obklopeny remízky, políčky a lesy. Základní občanská vybavenost a služby (školka, škola, zdravotní služby, obchody) jsou ve 2,5 km vzdáleném Rousínově, další vybavenost je ve Vyškově, vzdáleném asi 15 km, přibližně 10 minut jízdy autem. Brno je snadno dosažitelné během 20-ti minut autem například po dálnici, další dopravní možnosti jsou autobusová doprava a železnice. Inženýrské sítě - elektřina a kanalizace jsou vzdálené přibližně 50 m, obecní vodovod 20 m a plynovod 30 m.

cena: 2 155 000 CZK za nemovitost
zobrazit vlastnosti

Kontakt


e-Finance, a.s., realitní divize
http://www.e-finance-reality.cz
Telefon: 515 555 555

Zakázku vyřizuje:
Ing. arch. Michaela Ondráčková
Telefon: 776 735 137
E-mail: ondrackova@e-finance.eu

Odpověď na inzerát

CAPTCHA Image Reload Image

* povinné údaje

Kontakty | Obchodní podmínky | Technická podpora
Doporučujeme: EFI CAFE Reduta | Povinné ručení | Cestovní pojištění | Pojištění domácnosti | Pojištění odpovědnosti | Reality | Cestovní pojištění online | Byty Brno
Copyright © 2021 Czech Property Fund, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.