Nepřihlášen > Přihlásit
Registrovat
Financování nemovitostí Finanční poradci Vám poradí, jak nejlépe financovat nemovitosti prostřednictvím úvěru a pomohou Vám úvěr na koupi nemovitosti získat. Více informací zde.
Právní servis Tým odborníků pro Vás zajistí veškerý právní servis spojený s nákupem, prodejem či pronájmem nemovitosti. Více informací zde.

Nabídnout cenu

CAPTCHA Image Reload Image

Pozemek pro RD Dolní Kounice

Vloženo: 31.3.2020 09:26
Aktualizace: 28.5.2020 18:46
Lokalita: okr. Brno-venkov, Dolní Kounice
Typ inzerátu: prodej
ID zakázky RK: 118608

Brno-venkov, Dolní Kounice, pozemek 1528 m2. Nabídka zastavitelného území v lokalitě s výhledem a malebným okolím v blízkosti Brna.Zobrazit další informace
Skrýt další informace
Okres Brno-venkov, obec Dolní Kounice, prodej pozemku v okrajové klidné části Dolních Kounic, svažujícího se k severozápadu, s částečným výhledem na městské dominanty. Uliční šíře parcely je přibližně 16m, délka 94m. Pozemek je v ploše Z10, platným územním plánem určené k výstavbě RD městského a příměstského charakteru s podmínkou zpracování územní studie, pozemek bez sítí. Přípustné využití dle ÚP-rodinné domy, zahrady a stavby související s bydlením, na pozemku lze umístit 1 stavbu pro podnikatelskou činnost do 25 m2, do 5 m výšky s jedním nadzemním podlažím, podsklepenou nejvýše do 3m, související občanské vybavení, dopravní a technická infrastruktura. Podmíněně přípustné využití-domácí dílny a hospodářství, obchody a stravovací provozy, ubytovací zařízení, integrovaná zařízení služeb nerušící svým provozem a dopravní obsluhou. Ve městě jsou základní služby-obchody, zdravotnické služby, mateřská škola, základní škola. Kounice se nachází v Přírodním parku Svratecká hornatina. Dojezdová vzdálenost do Brna je přibližně 17 km, 15-20 minut.

cena: 935 000 CZK za nemovitost
zobrazit vlastnosti

Kontakt


e-Finance, a.s., realitní divize
http://www.e-finance-reality.cz
Telefon: 515 555 555

Zakázku vyřizuje:
Ing. arch. Michaela Ondráčková
Telefon: 776 735 137
E-mail: ondrackova@e-finance.eu

Odpověď na inzerát

CAPTCHA Image Reload Image

* povinné údaje

Kontakty | Obchodní podmínky | Technická podpora
Doporučujeme: EFI CAFE Reduta | Povinné ručení | Cestovní pojištění | Pojištění domácnosti | Pojištění odpovědnosti | Reality | Cestovní pojištění online | Byty Brno
Copyright © 2020 Czech Property Fund, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.