Nepřihlášen > Přihlásit
Registrovat
 
Financování nemovitostí Finanční poradci Vám poradí, jak nejlépe financovat nemovitosti prostřednictvím úvěru a pomohou Vám úvěr na koupi nemovitosti získat. Více informací zde.
Právní servis Tým odborníků pro Vás zajistí veškerý právní servis spojený s nákupem, prodejem či pronájmem nemovitosti. Více informací zde.

Nabídnout cenu

CAPTCHA Image Reload Image

Byt OV 3+kk, ul. Vlhká, Brno

Vloženo: 15.1.2020 18:39
Aktualizace: 13.8.2020 18:52
Lokalita: okr. Brno-město, Brno
Typ inzerátu: prodej
ID zakázky RK: 118597

Designový byt ve zvýšeném přízemí o výměře 95 m2 rozdělen na 1+kk a 2+kk je pronajímán a představuje zajímavou investici s ročním výnosem 6%. Díky blízké poloze do centra je prostor stále pronajatý.Zobrazit další informace
Skrýt další informace
Byt může sloužit k bydlení i jako zázemí firmy a je koncipován pro kombinaci bydlení a podnikání. Generální rekonstrukce proběhla v roce 2017, jižně orientovaná plastová polokulatá okna s dvojsklem z roku 2014. Renovované parkety z roku 1895, dlažba 2016. Ohřev vody řešen německým kombi kondenzačním plynovým kotlem. Byt je funkčně rozdělen na 1+kk se společným vchodem a 2+kk. Bezpečnostní rozvorové vstupní dveře do každého bytu, oba prostory se mohou snadno propojit. K bytu náleží prostorný 10 m2 sklep v původním stavu. Opískované cihlové zdivo z roku 1895, zachování původních prvků židovského domu, památkově chráněná fasáda. K bytu patří podíl na půdě, která není prodaná. Opraven dvorek pro děti, fasáda, stupačky, chodby, vše v perfektním stavu. Dům je v pěší vzdálenosti do nově budovaného areálu premium office centra Vlněna i na hlavní nádraží a Malinovského náměstí. Tato lokalita patřila ještě před 10 lety k vyloučeným lokalitám, nyní jde o perspektivní investici v blízkosti centra, kde ceny nemovitostí ještě výrazně porostou. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.

cena: 5 100 000 CZK za nemovitost
zobrazit vlastnosti

Kontakt


e-Finance, a.s., realitní divize
http://www.e-finance-reality.cz
Telefon: 515 555 555

Zakázku vyřizuje:
Ing. Martin Himer
Telefon: 734 699 982
E-mail: himer@e-finance.eu

Odpověď na inzerát

CAPTCHA Image Reload Image

* povinné údaje

Kontakty | Obchodní podmínky | Technická podpora
Doporučujeme: EFI CAFE Reduta | Povinné ručení | Cestovní pojištění | Pojištění domácnosti | Pojištění odpovědnosti | Reality | Cestovní pojištění online | Byty Brno
Copyright © 2020 Czech Property Fund, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.